Idealny PŁASZCZ

Do dzisiejszego wpisu zainspirowały mnie ostatnie zakupy z moimi klientkami🛍️🛍️🛍️.
Na liście zakupowej pod hasłem MUST HAVE pojawił się piękny, jesienny płaszcz, który posłuży nam na lata!!! Pytanie, jakimi kryteriami się kierować szukając idealnego dla siebie płaszcza?
 
Płaszcz to INWESTYCJA, która się OPŁACA!!
Dlaczego:
👉 Płaszcz to pierwsza i ostatnia rzecz, w której jesteś widziana!! 👀👁️👀👁️
 Wyobraź sobie siebie wchodzącą na spotkanie networkingowe w pięknym, idealnie dopasowanym do Twojej sylwetki i typu urody płaszczu....
Jak myślisz, będzie to owocne spotkanie? 💰💹
 
👉 dobry płaszcz w swoim nienaruszonym stanie posłuży Ci na lata!! Kolor nie zblaknie!! a po jego zdjęciu nie zobaczysz na nim swoich łokci!!
 
#JAKI WYBRAĆ MODEL??
 
👉 po pierwsze wybór zależy od naszego rytmu dnia. 
 
💎 jeśli najczęściej podróżujesz autem 🚗 wygodniejszy dla Ciebie będzie krótszy płaszcz,
💎 jeśli dużo spacerujesz, wybierz dłuższy płaszcz,
 
 
👉 pomyśl, co będziesz zakładać pod spód
 
💎 ja np. uwielbiam na co dzień chodzić w marynarkach, dlatego zawsze szukam dla siebie płaszcza z szerokimi rękawami, po to żeby było mi w nim wygodnie,
 
#CZYTAJ metki!!!
Piękny płaszcz oczywiście ma wywołać efekt WOW 💥💥, ale powinno Ci być w nim także ciepło!! Dlatego tak bardzo ważne jest, abyś podejmując decyzję, czy zaprosisz ten płaszcz do swoje szafy zapoznała się z jego składem na metce. Ja zawsze stawiam na wełniane płaszcze.
 
#KOLOR
 
Nie istnieje płaszcz idealny, taki do wszystkiego i na wszystkie okazje!!
👉 jeśli szukasz płaszcza do pracy, który będzie stanowił podstawę Twojej biznesowej garderoby to postaw na neutralny kolor!! Ponadczasowe są płaszcze w odcieniu karmelu. Zmieniając kolor szalika, czy apaszka możesz dodać charakteru swojej jesiennej stylizacji.
 
Foto inspiracji Pinterest
Kategoria: